REFERENCIE

Od roku 2010 som mala to potešenie fotiť veľa perfektých rodín. Tu je od nich zopár milých slov. 

Víťazná fotografia v kategórii Detská fotografia časopisu Fotografia

Mala som tú česť zúčastniť sa súťaže detskej fotografie

ĎAKUJEM

Mirku som spoznala pri tehotenskom fotení pred 4 rokmi a prebehla veľká iskra sympatie – toto žieňa s krásnym úsmevom a úžasnou charizmou vie zachytiť život v jeho kráse a bez umelého stylingu . Nafotí s ľahkosťou fotky, ku ktorým  sa človek  rád vracia. Od toho momentu nebolo pre nás iného rodinného fotografa a tešíme sa každý rok na stretnutie nielen pred objektívom, ale aj pri kávičke?

 

Zuzana Šmahelová

Mirka je jedna úžasná fotografka, ktorú môžem len a len odporučiť. Dokázala nemožné a zachytiť TOP momenty, hlavne pri fotení našich dvoch detí :)). Ľutujem, že sme ju nestretli skôr a nemohli sme si nechať nafotiť svadbu  :(. Určite ju čoskoro požiadame o ďalšie fotenie. Ešte raz veľká vďaka.

 

Daniela Molnárová

Keď niekto ma rád to, čo robí a samotné vykonávanie tejto činnosti je pre ňu odmenou, tak výsledok nemá inú možnosť, len byť skvelý. Nič viac netreba dodávať. Ďakujeme.

Peťo s rodinou

Tvoje fotky sú nadherné! Dokážeš svojim prístupom vydolovať z človeka emóciu, aj vnutornú krásu. Páči sa mi, ako ideš svojou cestou a vďaka tomu sú tvoje fotky iné, osobité. Sú také skutočné, žiadne umelé pózy a výrazy. 

 

Slávka Kmeťová

[instagram-feed]