AKO PREBIEHA FOTENIE

Premýšľate nad tým, ako sa pripraviť na fotenie? Podstatné je, aby ste sa uvoľnili, prišli v dobrej nálade a úsmevom 🙂

PRED FOTENÍM

A čo si na seba obliecť na fotenie? Ženy či dievčatá – oblečte si to, v čom sa cítite dobre a pohodlne, nie ste v tom „zošnurované“  a najmä, cítite sa v tom krásne. Deti treba obliecť najmä pohodlne, pohodlne a ešte raz, pohodlne – nech si môžu fotenie užiť a cítiť sa pri ňom prirodzene. A muži? To, čo im vyberie partnerka :). 

FOTENIE

Samotné fotenie je o vás a pre vás. Vy si poviete, čo chcete a ako to preferujete. Je to vaša chvíľa a pre mňa sú dôležité len dve veci – aby ste sa pri fotení dobre cítili a užili si ho a aby ste boli s výslednými fotkami spokojní a sami sebe sa na nich páčili :).

Zavoláte mi alebo napíšete a priblížite mi vašu predstavu. Ak nemáte jasnú predstavu o tom, ako a kde by ste chceli, aby fotenie prebiehalo, je to úplne v poriadku. Spolu nájdeme miesto a formu, s ktorou by ste boli spokojní. Alebo mi dáte voľnú ruku a ja sa o všetko postarám :).

PO FOTENÍ

Po fotení vám do dvoch dní pošlem náhľadové fotky, z ktorých si vyberiete tie, ktoré sa vám páčia najviac.

Tie upravím podľa potreby (farebnosť, ostrosť, jas či odstránenie drobných nedostatkov), čím vynikne vaša prirodzená krása a výnimočná chvíľa, zachytená na fotografii.

Do pár dní vám zašlem finálne fotografie vo vysokom rozlíšení, vhodné aj na tlač väčších formátov. 

[instagram-feed]